Zaloguj się FORD

Sklepy24

Sklep FordCzesci.pl - opinie klientów

Części do wszystkich marek

CZĘŚCI DO WSZYSTKICH MAREK

                UWAGA ! Ceny obowiązują tylko przy zakupie przez sklep internetowy.

Serwis niezależny FORD height=
Mechanika pojazdowa Ford
Części - Ford
ul. Młodzieńcza 6a

Polecane produkty

Amortyzator gazowy przód lewy + prawy (2 sztuki) - wszystkie modele - Ford 1768660 , 2001212
Cena internetowa brutto: $140.60
kpl.
Amortyzator gazowy przód lewy + prawy (2 sztuki) - wszystkie modele - Ford 1768660 , 2001212
FORD
Kod: 1768660
Magazyn:
Dostępny

Mondeo III 2.0, 2.2 DURATORQ

Mondeo III 2.5, 3.0 V6 DURATEC

wszystkie typy nadwozia

Przeznaczenie: oś przednia, lewy i prawy taki sam

2.2 TDCI zestaw rozrządu a pompą wody FORD 1855734
Cena internetowa brutto: $206.03
szt.
2.2 TDCI zestaw rozrządu a pompą wody FORD 1855734
FORD
Kod: 1855734
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Zestawy rozrządu z pompą wody.

 

Silniki Diesel: 2.2 DURATORQ TDCI (175,200 KM)

Ford Mondeo Mk4 od 03.03.2008 do 22.12.2014

Ford S-Max od 03.03.2008 do 08.04.2015

Ford Galaxy III od 03.03.2008 do 08.04.2015

 

Zestawu składa się z

paska rozrządu

napinacza

koła pośredniego

pompy wody z uszczelką i śrubami

śrubami montażowymi do rozrządu

 nr:1855734

numer fabryczny  6G9Q-8B596-AAK

Zamienniki:

KTBWP7150 DAYCO 

Filtr paliwa - metalowy - UFI 55.170.00
Cena internetowa brutto: $48.49
szt.
Filtr paliwa - metalowy -  UFI  55.170.00
UFI
Kod: 55.170.00
Magazyn:
Dostępny

silnik 1.6 TDCi

Fiesta / Fusion
Fiesta 2008-
Focus II
Focus II FL
Focus C-max
C-Max II

Filtr paliwa - obudowa metalowa

 

Osłona drążka kierowniczego Galaxy, S-Max, Mondeo IV Lemforder 34336 01
Cena internetowa brutto: $10.47
szt.
Osłona drążka kierowniczego Galaxy, S-Max, Mondeo IV Lemforder 34336 01
LEMFORDER
Kod: 34336 01
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Galaxy od 2006-

S-Max od 2006-

Mondeo IV od 2007-

W zestawie z opaskami zaciskowymi

Nr fabryczny: 6G91-3L575-AA

Lewa i prawa taka sama

Zamienniki:

1433372 FORD

 

Łożysko amortyzatora przód Ford 1103725
Cena internetowa brutto: $8.58
Łożysko amortyzatora przód Ford 1103725
FORD
Kod: 1103725
Magazyn:
Niedostępny (zapytaj o dostępność)

Zastosowanie:

Cougar od 08.1998 -

Mondeo od 1993-10.2000

Scorpio od 10.1994 -

Transit od 01.2000 -

 

Przewód hamulcowy elastyczny przedni prawy K&K FT2333
Cena internetowa brutto: $15.49
szt.
Przewód hamulcowy elastyczny przedni prawy K&K FT2333
K&K
Kod: FT2333
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

Transit 1.6 OHC , 2.0 OHC , 2.5D od 12.1985-09.1992

Transit 2.0 OHC , 2.5DI , 2.5TD od 09.1991-03.2000

typ nadwozia 80-120

ZAMIENNIKI:

6158424

Przełącznik wycieraczek Febi 31171
Cena internetowa brutto: $57.10
szt.
Przełącznik wycieraczek Febi 31171
FEBI
Kod: 31171
Magazyn:
Dostępny

Focus rocznik 08.1998 - 05.2005

Przełącznik wycieraczek pod kierownicą.

Tuleja wahacza przedniego tylna 017-00697 RTS
Cena internetowa brutto: $21.52
szt.
Tuleja wahacza przedniego tylna 017-00697 RTS
RTS
Kod: 017-00697
Magazyn:
Dostępny

Focus od 07.2004-07.2011 (bez wersji sportowej ST,RS)

Focus C-Max od 06.2003-01.2008

C-Max od 07.2007-07.2011

Focus Cabriolet od 07.2006-07.2010

Do wahacza przedniego tuleja tylna strona lewa i prawa taka sama

 

Spinka przewodu paliwowego Ford 1472755
Cena internetowa brutto: $3.44
szt.
Spinka przewodu paliwowego Ford 1472755
FORD
Kod: 1472755
Magazyn:
Dostępny

Silniki:1.8 Di Lynx

C-Max od 26.03.2007-

Focus II od 03.12.2007-19.07.2011

S-Max/Galaxy od 03.2006-

Focus C-Max od 31.01.200-

Mondeo od 19.02.2007-22.12-2014

Obejma tuleji drążka stabilizatora przód Ford 6710537
Cena internetowa brutto: $1.29
szt.
Obejma tuleji drążka stabilizatora przód Ford 6710537
FORD
Kod: 6710537
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

ZASTOSOWANIE:

Mondeo (wszystkie typy) od 11.1992 - 11.2000

Scorpio 2.0 DOHC, 2.5 TD, 2.9 V6 od 10.1994 - 07.1998

Obejma starego typu.

Przeznaczenie: drążek stabilizatora przód (średnica 19mm).

Stosować z gumami o numerze oryginalnym FINIS 6714195.

Szybki kontakt

serwis*części*ford

*Młodzieńcza 6a*

     czynne poniedziałek-piątek 8-18

  soboty pracujące od 9-14

 

22 679 90 31

604 807 807

sklep@ewcar.pl

   serwis@ewcar.pl

41158986

8149440 

 





Sklep jest w trybie podglądu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy Shoper.pl