Modele Forda

Zaloguj się FORD

Producenci

 

 

Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450
Cena internetowa:: 28,50 zł
szt.
Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450
-
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

1-Likwiduje piski

2-Zabezpiecza powierzchnie metalowe

3-Poluzuje zardzewiałe części

4-Uwalnia zacinające się mechanizmy

5-Uruchamia wilgotne silniki

6-Oraz wiele innych zastosowań

Nie zawiera silikonu

 

Środek do usuwania owadów Ford 1713172
Cena internetowa:: 37,00 zł
szt.
Środek do usuwania owadów Ford 1713172
FORD
Kod: 1713172
Magazyn:
Dostępny

Wszystkie modele Forda

Olej 0W30 0W-30 1L Castrol Magnatec Professional D 157C36
Cena internetowa:: 52,00 zł
szt.
Olej 0W30 0W-30 1L Castrol Magnatec Professional D 157C36
CASTROL
Kod: 157C36
Magazyn:
Dostępny
  Specyfikacja Produktu:
Opakowanie 5L
Lepkość 0W-30
Spełnia normy WSS-M2C950-A  
Silniki diesla TAK
Silniki benzynowe TAK
Olej 0W30 0W-30 5L Castrol Magnatec Professional D 157C37
Cena internetowa:: 190,00 zł
szt.
Olej 0W30 0W-30 5L Castrol Magnatec Professional D 157C37
CASTROL
Kod: 157C37
Magazyn:
Dostępny
  Specyfikacja Produktu:
Opakowanie 5L
Lepkość 0W-30
Spełnia normy WSS-M2C950-A  
Silniki diesla TAK
Silniki benzynowe TAK
Diagnostyka komputerowa IDS
Cena internetowa:: 50,00 zł
szt.
Diagnostyka komputerowa IDS
-
Magazyn:
Dostępny

Oryginalna diagnostyka serwisowa Ford - IDS - VCM Rotunda, m.in.:

- kontrola (odczyt) i kasowanie błędów

- kontrola oprogramowania

- kodowanie wtryskiwaczy

- dopalanie filtra DPF

- wiele inne

  • nowy
Olej silnikowy 5w30 5w-30 A5 Castrol Magnatec Profesional 1L 15533B
Cena internetowa:: 37,00 zł
szt.
Olej silnikowy 5w30 5w-30 A5 Castrol Magnatec Profesional 1L 15533B
CASTROL
Kod: 15533B
Magazyn:
Dostępny

Olej silnikowy 5w30 5w-30 A5 Castrol Magnatec Profesional 5L 15534F
Cena internetowa:: 160,00 zł
szt.
Olej silnikowy 5w30 5w-30 A5 Castrol Magnatec Profesional 5L 15534F
CASTROL
Kod: 15534F
Magazyn:
Dostępny

Płyn letni do spryskiwaczy 5L SPECOL
Cena internetowa:: 8,00 zł
szt.
Płyn letni do spryskiwaczy 5L SPECOL
-
Magazyn:
Dostępny

Letni płyn do spryskiwaczy 

Skutecznie myje szyby,usuwa błoto,ślady po owadach oraz zanieczyszczenia drogowe.

Nie pozostawia smug i refleksów świetlnych.

 

 

Preparat do czyszczenia klimatyzacji i nawiewów CleanAir 19-092
Cena internetowa:: 12,00 zł
szt.
Preparat do czyszczenia klimatyzacji i nawiewów CleanAir 19-092
MOJE AUTO
Kod: 19-092
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Skuteczny preparat do dezynfekcji nawiewów i systemu klimatyzacji w pojazdach.

Usuwa nieprzyjemne zapachy spowodowane zaleganiem zanieczyszczeń i wilgoci zapewniając świeżość w pojeździe.

Eliminuje bakterie i grzyby.

Substancje zawarte w preparacie działają skutecznie już po 10 minutach.

 

Łatwe zastosowanie bez użycia narzędzi.

1-Ustawić wentylację w pozycji ,,obieg wewnętrzny,, na maksimum.

2-Ustawić oparcia siedzeń w pozycji pionowej

3-Umieścić odświeżacz CleanAir Nano za siedzeniem,nacisnąć zawór i zamknąć drzwi,uważając,by okna były szczelnie zamknięte

4-Po 10 minutach wyłączyć nawiew i wietrzyć wnętrze pojazdu przez kolejne 5 minut przed jazdą.

 

Ramka tablicy rejestracyjnej
Cena internetowa:: 6,00 zł
szt.
Ramka tablicy rejestracyjnej
-
Magazyn:
Dostępny

Ramka tabicy

Smar miedziany COPPER GREASE 400 ml 20-A10
Cena internetowa:: 18,50 zł
szt.
Smar miedziany COPPER GREASE 400 ml 20-A10
-
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Smar na bazie miedzi do zastosowań wysokotemperaturowych.

Zabezpiecza łożyska oraz wiele innych metalowych części pracujące w wysokiej temperaturze przed korozją i zapieczeniem.

Redukuje tarcie części metalowych,chroni łożyska,skorodowane nakrętki i śruby,zabezpiecza przed zapieczeniem w ekstremalnych warunkach.

Odporny na działanie wody  naewt w bardzo wysokiej temperaturze.

Działa w zakresie temperatur  od -40C do +1000C 

Świeca iskrowa Ford EcoBoost 2.0,2.3 Turbo 5215216
Cena internetowa:: 22,90 zł
szt.
Świeca iskrowa Ford EcoBoost 2.0,2.3 Turbo 5215216
FORD
Kod: 5215216
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Silniki: 2.0IVCT Turbo

S-Max od 10.05.2001-

Galaxy od 10.05.2011-

Focus III od 18.06.2012-

Mondeo IV od 10.05.2011-22.12.2014

Mondeo V od 29.09.2014-

Kuga od 13.10.2014-

Silniki: 2.3L TiVCT Turbo

S-Max od 25.05.2015-

Galaxy od 25.05.2015-

Focus od 04.01.2016-

Mustang od 30.03.2015-

 

 

Zmywacz do hamulcy i sprzegieł TRW 500 ml-spray
Cena internetowa:: 9,80 zł
szt.
Zmywacz do hamulcy i sprzegieł TRW 500 ml-spray
TRW
Kod: PFC105E
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Do czyszczenia i odtłuszczania elementów hamulcy i sprzęgieł.

Usuwa pył,olej,smar i płyn hamulcowy,szybko się ulatnia nie wymaga płukania.

Szybki kontakt

serwisczęściford

*Młodzieńcza 6a*

22 679 90 31

604 807 807

sklep@ewcar.pl

   serwis@ewcar.pl

41158986

8149440





Zaloguj się WSZYSTKIE MARKI

Wersje językowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy Shoper.pl