Zaloguj się FORD

Serwis niezależny FORD height=
Mechanika pojazdowa Ford
Części - Ford
ul. Młodzieńcza 6a
a

Polecane produkty

Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931958 , 1805858
Cena internetowa:: 20,50 zł
szt.
Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931958 , 1805858
FORD
Kod: 1931958
Magazyn:
Dostępny

Oryginalny płyn do chłodnic Ford

czas eksploatacji 10 lat

kolor pomarańczowy

opakowanie 1 litr

stosować 1:1= –37°C

 

Pompa sprzęgła Ford 1045108
Cena internetowa:: 185,00 zł
szt.
Pompa sprzęgła Ford 1045108
FORD
Kod: 1045108
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

Fiesta od 05.1997 - 09.1998

Puma od 14,1.7 od 07.1999-

Numer fabryczny: 96FB7A543AF

ZAMIENNIKI:

1004704 FORD

1014817 FORD

1017582 FORD

1038217 FORD

Tarcze hamulcowe przód - S-Max, Galaxy - Ford 1500158
Cena internetowa:: 386,00 zł
kpl.
Tarcze hamulcowe przód - S-Max, Galaxy - Ford 1500158
FORD
Kod: 1500158
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

ZASTOSOWANIE:

Galaxy od 03.2006-2015 (bez silników 2.5 V6)

S-Max od 03.2006-2015 (bez silników 2.5 V6)

 

Cena za komplet (2 szt)

 

 

 

 

Osłona przekładni kierowniczej Ford 4330628
Cena internetowa:: 89,00 zł
szt.
Osłona przekładni kierowniczej Ford 4330628
FORD
Kod: 4330628
Magazyn:
Dostępny

Fiesta / Fusion od 11.2001-

 

Tarcze hamulcowe tył Bosch 0986479068
Cena internetowa:: 280,00 zł
kpl.
Tarcze hamulcowe tył Bosch 0986479068
BOSCH
Kod: 0986479068
Magazyn:
Dostępny

Mondeo 1.8 16V, 2.0 16V, 2.0 Di / TDDI / TDCI od 11.2000- (wszystkie typy)

Cena za komplet (2 sztuki) na tył

 

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 1423046N
Cena internetowa:: 18,00 zł
szt.
Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 1423046N
-
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Fiesta od 21.07.2008-

Fiesta od 05.11.2012-

EcoSport od 07.10.2013

Focus HB od 03.12.2007-07.2011

C-Max/Grand C-Max od 23.08.2010-

C-Max/Grand C-Max od 13.04.2015-

Kuga od 25.02.2008-10.11.2012

S-Max od 06.03.2006-

S-Max od 25.05.2015-

Galaxy od 06.03.2006-

Galaxy od 05.05.2015-

Ranger od 26.09.2011-

Transit/Tourneo Courier od 07.04.2014-

Transit/Tourneo Custom od 09.2012-

Transit Conect od 30-09-2013-

Transit od 27.01.2014-

 

Uwaga: bez żarówki i oprawki (oprawka występuje tylko z wiązką przewodów )

 

Chłodnica klimatyzacji z osuszaczem 35850 NRF
Cena internetowa:: 452,00 zł
szt.
Chłodnica klimatyzacji z osuszaczem 35850 NRF
-
Magazyn:
Dostępny

- Ford Mondeo 2007-1014
silniki benzyna 1.6,2.0 , 2.3 , 2.5
silniki diesla: 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.2 

- Ford S-Max 2006-
silniki benzyna: 1.6 , 2.0 , 2.3 , 2.5
 silniki diesla: 1.6 ,1.8 ,2.0 , 2.2 

 Ford Galaxy 2006-
silniki benzyna: 1.6 , 2.0 ,2.3 
 silniki diesla: 1.6 ,1.8 , 2.0 , 2.2 

 

Szybki kontakt

serwisczęściford

*Młodzieńcza 6a*

22 679 90 31

604 807 807

sklep@ewcar.pl

   serwis@ewcar.pl

41158986

8149440





Zaloguj się WSZYSTKIE MARKI

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy Shoper.pl