Zaloguj się FORD

Serwis niezależny FORD height=
Mechanika pojazdowa Ford
Części - Ford
ul. Młodzieńcza 6a
a

Polecane produkty

Koło pasowe wału korbowego - 1.4 TDCi - Ford 1517975
Cena internetowa:: 690,00 zł
Koło pasowe wału korbowego - 1.4 TDCi - Ford 1517975
FORD
Kod: 1517975
Magazyn:
Niedostępny (zapytaj o dostępność)

Silniki 1.4 TDCi

Fiesta / Fusion

Fiesta 2008-

Piórko wycieraczki tył - kombi - Ford 1713250
Cena internetowa:: 21,00 zł
szt.
Piórko wycieraczki tył - kombi - Ford 1713250
FORD
Kod: 1713250
Magazyn:
Dostępny

Fiesta, Fusion, Focus I, Mondeo III

Emblemat Ghia Ford 1307630
Cena internetowa:: 98,00 zł
szt.
Emblemat Ghia Ford 1307630
FORD
Kod: 1307630
Magazyn:
Dostępny

Fiesta 1976-1989
Escort/Orion 1981-1986
Focus 1998-2005
Fiesta 2001-2008 / Fusion 2001-2012
Granada/Scorpio 1985-1992
Fiesta 1989-1996
Escort/Orion 1986-1990
Sierra 1982-1993

 
Filtr oleju Ford - diesel 1.8 TDCi - EFL913 1807516
Cena internetowa:: 29,50 zł
szt.
Filtr oleju Ford - diesel 1.8 TDCi - EFL913 1807516
FORD
Kod: 1807516
Magazyn:
Dostępny

Silniki Diesel 1.8 TDCi

Fiesta/Fusion
Focus II
Focus C-Max I
C-Max II
Mondeo IV
S-Max
Galaxy III

Filtr kabiny - z węglem aktywnym - 1 353 269 DE
Cena internetowa:: 39,00 zł
szt.
Filtr kabiny - z węglem aktywnym - 1 353 269 DE
GERMANY
Kod: 1 353 269 DE
Magazyn:
Dostępny

Fiesta od 10.2001 - 07.2008

Fusion od 06.2002-

Filtr z węglem aktywnym

Czujnik spalania stukowego EPS 1.957.141
Cena internetowa:: 99,90 zł
szt.
Czujnik spalania stukowego EPS 1.957.141
EPS
Kod: 1.957.141
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE
Transit 2000-2006,  2.0L TDCI 125KM
Mondeo 2001-2007,  2.0L, 2.2 TDCi
B-MAX 2012-
Focus 2011-
C-Max 2010-
Fiesta 2012-,  1.0L EcoBoost 100KM,125KM
Focus 1998-2005 1.8L TDCi
Transit Connect 2002- 1.8 Diesel

 
Filtr powietrza Ford EFA 486 6162294
Cena internetowa:: 9,00 zł
szt.
Filtr powietrza Ford  EFA 486 6162294
FORD
Kod: 6162294
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

Escort 1.4CVH, 1.6CVH od 1991-

Fiesta 1.4CVH, 1.6CVH od 1989-

ZAMIENNIKI:

MA593

Łącznik stabilizatora przód RTS 97-98008
Cena internetowa:: 46,00 zł
szt.
Łącznik stabilizatora przód RTS 97-98008
RTS
Kod: 97-98008
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Focus II od 23.06.2003-

Focus Max I od 2003-

Focus III

C-Max II od 03.2007-

C-Max / Grand C-Max

Focus Cabriolet

Kuga I

Kuga II

Transit/Tourneo Connect od 2013-

 

Uszczelka pokrywy zaworów Ford 1455542
Cena internetowa:: 137,00 zł
szt.
Uszczelka pokrywy zaworów Ford 1455542
FORD
Kod: 1455542
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

silniki DURATEC 1.3 8V,1.3 EFI od 05.2002-

KA 1996-2008

Fiesta 2001-2008

Fusion 

Street KA


 

Dywaniki gumowe tył FORD 1073115
Cena internetowa:: 25,00 zł
kpl.
Dywaniki gumowe tył FORD 1073115
FORD
Kod: 1073115
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

Focus od 98-15.10.2001

 

Sworzeń wahacza przód 21mm TRW JBJ740
Cena internetowa:: 63,00 zł
szt.
Sworzeń wahacza przód 21mm TRW JBJ740
TRW
Kod: JBJ740
Magazyn:
Dostępny

Focus -II od 2004-2010
Focus Cabriolet od 2006-2010
C-MAX od 2003-2010 

L=P / sworzeń 21mm

Przewody intercoolera - 1.6 Di - CM 14329
Cena internetowa:: 89,00 zł
szt.
Przewody intercoolera - 1.6 Di - CM 14329
LCC
Kod: CM 14329
Magazyn:
Dostępny

silniki 1.6 Di (90 PS) , 1.6 Duratorq TDCi (110 PS)

Focus II

Focus II FL

Focus C-Max

C-Max

Średnica dłuższego zewnętrzna z jednej strony 50mm z drugiej 45 mm

Średnica mniejszego (starego typu) z jednej strony 60 mm z drugiej 47 mm

Tuleje wahacza tylnego wzdłużnego Febi 34249
Cena internetowa:: 105,00 zł
kpl.
Tuleje wahacza tylnego wzdłużnego Febi 34249
FEBI
Kod: 34249
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

Focus I od 10.08.1998-09.05.2005

Focus II od 19.07.2004-15.01.2008

Focus Cabriolet od 17.07.2006-26.07.2010

Focus C-Max od 2003-2007

C-Max od 03.2007-07.2010

Kuga od 2008-2012

 

Łącznik stabilizatora przód Lemforder 26004 02
Cena internetowa:: 61,50 zł
szt.
Łącznik stabilizatora przód Lemforder 26004 02
LEMFORDER
Kod: 26004 02
Magazyn:
Dostępny

Fiesta/Fusion 11.2001-
Przeznaczenie: oś przednia

Korek zbiornika spryskiwacza Ford 1250896
Cena internetowa:: 21,00 zł
szt.
Korek zbiornika spryskiwacza Ford 1250896
FORD
Kod: 1250896
Magazyn:
Dostępny

Ford Focus C-Max od 06.2003-03.2007

Ford Kuga od 02.2008-

nr.fabryczny:3M51-17632-AB

Pasek wzdłużny Ford - 1.8 TDCi - FORD 1418182
Cena internetowa:: 77,90 zł
szt.
Pasek wzdłużny Ford - 1.8 TDCi - FORD 1418182
FORD
Kod: 1418182
Magazyn:
Dostępny

Mondeo 1.8 TDCI 02.2007-22,11,2010

S-Max 1.8 TDCI 2006-15.03.2010

Galaxy 1.8 TDCI 2006-15.03.2010

 

Tarcze hamulcowe tył HART 229 064
Cena internetowa:: 170,00 zł
kpl.
Tarcze hamulcowe tył HART 229 064
HART
Kod: 229 064
Magazyn:
Dostępny

Galaxy od 03.2006-2015

Mondeo od 02.2007-12.2014

Kuga od 02.2008-11.2012

Focus RS od 01.2009-07.2011

S-Max od 03.2006-2015

 

 Cena za komplet (2 szt)

Kołpak felgi aluminiowej - 60 mm - Ford 1128972
Cena internetowa:: 35,00 zł
szt.
Kołpak felgi aluminiowej - 60 mm - Ford 1128972
FORD
Kod: 1128972
Magazyn:
Dostępny

Fiesta VI

Fusion

Focus Cabriolet

Focus I , II , II FL

C-Max I i II

Ka

Mondeo III

S-Max/Galaxy 2006-

 kolor granatowy

 

Zestaw rozrządu 1.6 TDCi Ford rozrząd 2008686 + pompa wody Ford
Cena internetowa:: 685,00 zł
kpl.
Zestaw rozrządu 1.6 TDCi Ford rozrząd 2008686 + pompa wody Ford
FORD
Kod: 2008686
Magazyn:
Dostępny

Oryginalny zestaw rozrządu w komplecie z pompą wody.

silniki 1.6 Duratorq TDCi / 1.6 SOHC Diesel

Focus III 1.6 TDCi (95KM, 115KM DV6) od 01.07.2011-

Mondeo IV od 07.02.2011 - 22.12.2014

S-Max / Galaxy od 07.02.2011 - 2015

C-Max od 23.08.2010 - 2015

Transit Connect od 30.09.2013-

Osłona amortyzatora Ford 1023327
Cena internetowa:: 23,00 zł
szt.
Osłona amortyzatora Ford 1023327
FORD
Kod: 1023327
Magazyn:
Dostępny

Cougar 08.1998 - 08.2000

Mondeo 08.1996 - 09.2000

 

 

Szybki kontakt

serwisczęściford

*Młodzieńcza 6a*

22 679 90 31

604 807 807

sklep@ewcar.pl

   serwis@ewcar.pl

41158986

8149440





Zaloguj się WSZYSTKIE MARKI

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy Shoper.pl