Modele Forda

Zaloguj się FORD

Zaloguj się WSZYSTKIE MARKI

Producenci

 

 

Piórko wycieraczki Ford 1332302

Escort 1990-1995
22
PLN
Piórko wycieraczki Ford 1332302
in_stock
Magazyn:
Dostępny
Cena internetowa:: 22,00 zł
Cena internetowa netto: 17,89 zł
szt. Zyskujesz 22 pkt [?]

Escort przód lewe i prawe od 08.90-09.2001
Orion przód lewe i prawe od 08.1990-09.2001
Maverick przód prawe od 06.1993-04.1998
Probe przód lewe i prawe od 03.1191-12.1992
Mondeo przód prawe od 01.1993-03.2007
Transit Connect przód prawe od.06.2002-
Scorpio przód lewe i prawe od 05.1985-06.1998
Sierra przód lewe i prawe od 08.1982-12.1992
Windstar przód prawe od 10.1994-


Długość: 500mm/20"  FORD Premium

Opinie o produkcie (0)

Szybki kontakt

serwisczęściford

*Młodzieńcza 6a*

22 679 90 31

604 807 807

sklep@ewcar.pl

   serwis@ewcar.pl

41158986

8149440





Wersje językowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy Shoper.pl