Menu
Produkt dnia
Filtr powietrza Ford 5243186
Filtr powietrza Ford 5243186
49,00 zł 39,84 zł
szt.
Filtr paliwa wkład - 1.4, 1.5, 1.6 TDCi - Ford 1780195
Filtr paliwa wkład - 1.4, 1.5, 1.6 TDCi - Ford 1780195
94,00 zł 76,42 zł
szt.
Pasek wzdłużny - 2.0 TDCi - Ford 1471770
Pasek wzdłużny - 2.0 TDCi - Ford 1471770
99,90 zł 81,22 zł
szt.
Płyn hamulcowy SUPER DOT 4 1 litr Ford 1776311
Płyn hamulcowy SUPER DOT 4 1 litr Ford 1776311
41,00 zł 33,33 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Filtr oleju Ford 2193141

Filtr oleju Ford 2193141
Filtr oleju Ford 2193141

Filtr oleju silniki diesel 2.0 TDCI (DURATORQ 150 kM -DW10F 180kM)   

Zastosowanie:

Mondeo V od 29.09.2014-

Edge od 04.01.2015-

Focus III FL od 01.12.2014-

C-Max,Grand/C-Max od 13.04.2015-

Kuga od 13.10.2014-

S-Max od 25.05.2015 do 2018

Galaxy od 25.05.2015 do 2018

Nr fabryczny: DS7Q-6714-AA

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: do 24 godzin

Cena internetowa brutto: 36,00 zł (netto: 29,27 zł )
szt.

Filtr oleju automatycznej skrzyni biegów - 6-cio biegowa Powershift - FORD 1589089

Filtr oleju automatycznej skrzyni biegów - 6-cio biegowa Powershift - FORD 1589089
Filtr oleju automatycznej skrzyni biegów - 6-cio biegowa Powershift - FORD 1589089

Oryginalny filtr oleju do skrzyni biegów Powershift 6DCT450/MPS6

Zastosowanie:

Focus Mk2 od 02.2008 do 07.2011
Focus Mk3 od 01.2011->
Focus Mk3 FL od 12.2014->
       
C-Max od 02.2008 do 07.2010
C-Max od 08.2010 do 04.2015
C-Max od 04.2015 ->

EDGE od 01.2016-

GRAND C-Max od 08.2010 do 04.2015
GRAND C-Max od 04.2015 ->

Kuga Mk1 od 05.2010 do 11.2012
Kuga Mk2 od 11.2012 ->

Mondeo Mk4 od 03.2010 do 12.2014
Mondeo Mk5 od 09.2014 ->

S-Max Mk1 od 03.2010 do 04.2015
S-Max Mk2 od 05.2015 ->

Galaxy Mk3 od 03.2010 do 04.2015
Galaxy Mk4 od 05.2015 ->

Transit / Tourneo Connect od 06.2015 ->

 

indeks: 1589089 Ford

 

Zalecana wymiana filtra i oleju w skrzyni Powershift co 60 tys. km

Do wymiany potrzebne jest 6 litrów oleju + filtr oleju

  

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: do 24 godzin

Cena internetowa brutto: 84,50 zł (netto: 68,70 zł )
szt.

Filtr paliwa wkład 1872152,2171748 Ford 2.0 TDCi (150,180 KM)

Filtr paliwa wkład 1872152,2171748  Ford 2.0 TDCi (150,180 KM)
Filtr paliwa wkład 1872152,2171748 Ford 2.0 TDCi (150,180 KM)

Oryginalny wkład filtru paliwa Ford

Zastosowanie :

Silniki 1.5 TDCI (1.5L SOHC DI TC I4 DIESEL)

Ford Focus Mk3 od 06.10.2014->

Ford Fiesta od 02.02.2015->

Ford C-Max / Grand C-Max od 13.04.2015->

Ford Mondeo Mk5 od 25.05.2015->

Ford B-Max od 29.05.2015->

Ford Transit / Tourneo Connect od 29.06.2015->

Ford Transit / Tourneo Courier od 05.06.2015->

 

Zastosowanie:

Silniki DURATORQ 2.0 TDCI (DURATORQ: 150 kM / DW10F 180 kM)

Focus III FL od 01.12.2014 ->

C-max / Grand C-Max od 13.04.2015 ->

Kuga II od 13.10.2014 ->

Mondeo V od 29.09.2014 ->

S-Max II od 25.05.2015 ->  

Galaxy IV od 25.05.2015 ->  

Edge roczniki 04.01.2016 ->  

  

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: do 24 godzin

Cena internetowa brutto: 62,00 zł (netto: 50,41 zł )
szt.

Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450

Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450
Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450

Zastosowanie:

1-Likwiduje piski

2-Zabezpiecza powierzchnie metalowe

3-Poluzuje zardzewiałe części

4-Uwalnia zacinające się mechanizmy

5-Uruchamia wilgotne silniki

6-Oraz wiele innych zastosowań

Nie zawiera silikonu

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 28,50 zł (netto: 23,17 zł )
szt.

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N
Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N

Zastosowanie:

Fiesta od 21.07.2008-

Fiesta od 05.11.2012-

EcoSport od 07.10.2013

Focus HB od 03.12.2007-07.2011

C-Max/Grand C-Max od 23.08.2010-

C-Max/Grand C-Max od 13.04.2015-

Kuga od 25.02.2008-10.11.2012

S-Max od 06.03.2006-

S-Max od 25.05.2015-

Galaxy od 06.03.2006-

Galaxy od 05.05.2015-

Ranger od 26.09.2011-

Transit/Tourneo Courier od 07.04.2014-

Transit/Tourneo Custom od 09.2012-

Transit Conect od 30-09-2013-

Transit od 27.01.2014-

 

Uwaga: bez żarówki i oprawki (oprawka występuje tylko z wiązką przewodów )

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 18,00 zł (netto: 14,63 zł )
szt.

Filtr oleju - 1.25, 1.4, 1.5,1.6 benzyna - Ford 1883037

Filtr oleju - 1.25, 1.4, 1.5,1.6 benzyna - Ford 1883037
Filtr oleju - 1.25, 1.4, 1.5,1.6 benzyna - Ford 1883037

Silniki benzynowe ZETEC-S/ ZETEC-SE / DURATEC 1.25, 1.4, 1.6 16v
Fiesta
Fusion
Focus I
Focus II
Focus C-Max
C-Max II
Mondeo IV
Puma

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 23,00 zł (netto: 18,70 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl