Modele Forda

Producenci

Zaloguj się FORD

 

 

Sklep z częściami samochodowymi do wszystkich marek

S-Max 2015-

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena internetowa brutto
Filtr oleju Ford 1890364,2193141
Cena internetowa brutto: 44,50 zł
szt.
Filtr oleju Ford 1890364,2193141
FORD
Kod: 2193141
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

Filtr oleju silniki diesel 2.0 TDCI (DURATORQ 150 kM -DW10F 180kM)   

Zastosowanie:

Mondeo V od 29.09.2014-

Edge od 2015-

Focus IV od 01.12.2014-

C-Max,Grand/C-Max od 2015-

Kuga od 02.03.2015-

S-Max od 05.05.2014-

Galaxy od 25.05.2014-

Nr fabryczny: DS7Q-6714-AA

Filtr oleju automatycznej skrzyni biegów - 6-cio biegowa Powershift - FORD 1589089
Cena internetowa brutto: 84,00 zł
szt.
Filtr oleju automatycznej skrzyni biegów - 6-cio biegowa Powershift - FORD 1589089
FORD
Kod: 1589089
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

Oryginalny filtr oleju do skrzyni biegów Powershift 6DCT450/MPS6

Zastosowanie:

Focus Mk2 od 02.2008 do 07.2011
Focus Mk3 od 01.2011->
Focus Mk3 FL od 12.2014->
       
C-Max od 02.2008 do 07.2010
C-Max od 08.2010 do 04.2015
C-Max od 04.2015 ->

EDGE od 01.2016-

GRAND C-Max od 08.2010 do 04.2015
GRAND C-Max od 04.2015 ->

Kuga Mk1 od 05.2010 do 11.2012
Kuga Mk2 od 11.2012 ->

Mondeo Mk4 od 03.2010 do 12.2014
Mondeo Mk5 od 09.2014 ->

S-Max Mk1 od 03.2010 do 04.2015
S-Max Mk2 od 05.2015 ->

Galaxy Mk3 od 03.2010 do 04.2015
Galaxy Mk4 od 05.2015 ->

Transit / Tourneo Connect od 06.2015 ->

 

indeks: 1589089 Ford

 

Zalecana wymiana filtra i oleju w skrzyni Powershift co 60 tys. km

Do wymiany potrzebne jest 6 litrów oleju + filtr oleju

  

Filtr paliwa wkład 1872152,2171748 Ford 2.0 TDCi (150,180 KM)
Cena internetowa brutto: 59,00 zł
szt.
Filtr paliwa wkład 1872152,2171748  Ford 2.0 TDCi (150,180 KM)
FORD
Kod: 2171748
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

Oryginalny wkład filtru paliwa.

Zastosowanie:

Silniki DURATORQ 2,0 TDCI (DURATORQ: 150 kM / DW10F 180 kM)

Focus III FL od 01.12.2014 - 

C-max / Grand C-Max od 13.04.2015 - 

Kuga II od 13.10.2014 -

Mondeo V od 29.09.2014 -

S-Max II od 25.05.2015 -  

Galaxy IV od 25.05.2015 -  

Edge roczniki 04.01.2016 -  

  

1872152 FORD

2171748 FORD 


nr fabryczny: DS7Q-9176-AA

Olej przekładniowy 5l - WSS-M2C936-A - Ford 1490761
Cena internetowa brutto: 355,00 zł
szt.
Olej przekładniowy 5l - WSS-M2C936-A - Ford 1490761
FORD
Kod: 1490761
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

olej przekładniowy BO-DC 5 litrów

skrzynia biegów automatyczna (Powershift 6-biegowa)

Zastosowanie:

Focus Mk2 od 02.2008 do 07.2011
Focus Mk3 od 01.2011->
Focus Mk3 FL od 12.2014->
       
C-Max od 02.2008 do 07.2010
C-Max od 08.2010 do 04.2015
C-Max od 04.2015 ->

EDGE od 01.2016-

GRAND C-Max od 08.2010 do 04.2015
GRAND C-Max od 04.2015 ->

Kuga Mk1 od 05.2010 do 11.2012
Kuga Mk2 od 11.2012 ->

Mondeo Mk4 od 03.2010 do 12.2014
Mondeo Mk5 od 09.2014 ->

S-Max Mk1 od 03.2010 do 04.2015
S-Max Mk2 od 05.2015 ->

Galaxy Mk3 od 03.2010 do 04.2015
Galaxy Mk4 od 05.2015 ->

Transit / Tourneo Connect od 06.2015 ->

 

indeks: 1490761 Ford

 

Zalecana wymiana filtra i oleju w skrzyni Powershift co 60 tys. km

Do wymiany potrzebne jest 6 litrów oleju + filtr oleju

 

specyfikacja Ford WSS-M2C936-A

Numer fabryczny: 6U7JM2C936AA

 

 

Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450
Cena internetowa brutto: 28,50 zł
szt.
Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450
-
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

1-Likwiduje piski

2-Zabezpiecza powierzchnie metalowe

3-Poluzuje zardzewiałe części

4-Uwalnia zacinające się mechanizmy

5-Uruchamia wilgotne silniki

6-Oraz wiele innych zastosowań

Nie zawiera silikonu

 

Zestaw do wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów Powershift Ford
Cena internetowa brutto: 555,00 zł
kpl.
Zestaw do wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów Powershift Ford
FORD
Kod: 1490761Z
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

ZASTOSOWANIE:

Zestaw do wymiany oleju w skrzyni biegów

składa się z 1490761 olej 5 litrów+1490763 olej 1 litr+1589089 filtr oleju 1 kpl.

skrzynia biegów automatyczna (Powershift 6-biegowa)

Pasuje do:

Focus Mk2 od 02.2008 do 07.2011
Focus Mk3 od 01.2011->
Focus Mk3 FL od 12.2014->
       
C-Max od 02.2008 do 07.2010
C-Max od 08.2010 do 04.2015
C-Max od 04.2015 ->

EDGE od 01.2016-

GRAND C-Max od 08.2010 do 04.2015
GRAND C-Max od 04.2015 ->

Kuga Mk1 od 05.2010 do 11.2012
Kuga Mk2 od 11.2012 ->

Mondeo Mk4 od 03.2010 do 12.2014
Mondeo Mk5 od 09.2014 ->

S-Max Mk1 od 03.2010 do 04.2015
S-Max Mk2 od 05.2015 ->

Galaxy Mk3 od 03.2010 do 04.2015
Galaxy Mk4 od 05.2015 ->

Transit / Tourneo Connect od 06.2015 ->

 

indeks: 1490761,1490763,1589089  Ford

 

Zalecana wymiana filtra i oleju w skrzyni Powershift co 60 tys. km

Do wymiany potrzebne jest 6 litrów oleju + filtr oleju

 

 

 

 

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 1423046N
Cena internetowa brutto: 18,00 zł
szt.
Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 1423046N
-
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Fiesta od 21.07.2008-

Fiesta od 05.11.2012-

EcoSport od 07.10.2013

Focus HB od 03.12.2007-07.2011

C-Max/Grand C-Max od 23.08.2010-

C-Max/Grand C-Max od 13.04.2015-

Kuga od 25.02.2008-10.11.2012

S-Max od 06.03.2006-

S-Max od 25.05.2015-

Galaxy od 06.03.2006-

Galaxy od 05.05.2015-

Ranger od 26.09.2011-

Transit/Tourneo Courier od 07.04.2014-

Transit/Tourneo Custom od 09.2012-

Transit Conect od 30-09-2013-

Transit od 27.01.2014-

 

Uwaga: bez żarówki i oprawki (oprawka występuje tylko z wiązką przewodów )

 

Środek do usuwania owadów Ford 1713172
Cena internetowa brutto: 37,00 zł
szt.
Środek do usuwania owadów Ford 1713172
FORD
Kod: 1713172
Magazyn:
Dostępny

Wszystkie modele Forda

Olej 0W30 0W-30 1L Castrol Magnatec Professional D 157C36
Cena internetowa brutto: 44,00 zł
szt.
Olej 0W30 0W-30 1L Castrol Magnatec Professional D 157C36
CASTROL
Kod: 157C36
Magazyn:
Dostępny
  Specyfikacja Produktu:
Opakowanie 5L
Lepkość 0W-30
Spełnia normy WSS-M2C950-A  
Silniki diesla TAK
Silniki benzynowe TAK
Olej 0W30 0W-30 5L Castrol Magnatec Professional D 157C37
Cena internetowa brutto: 184,00 zł
szt.
Olej 0W30 0W-30 5L Castrol Magnatec Professional D 157C37
CASTROL
Kod: 157C37
Magazyn:
Dostępny
  Specyfikacja Produktu:
Opakowanie 5L
Lepkość 0W-30
Spełnia normy WSS-M2C950-A  
Silniki diesla TAK
Silniki benzynowe TAK

Szybki kontakt

serwis*części*ford

*Młodzieńcza 6a*

     czynne poniedziałek-piątek 8-18

  soboty pracujące od 9-14

 

22 679 90 31

604 807 807

sklep@ewcar.pl

   serwis@ewcar.pl

41158986

8149440 

 





Sklep jest w trybie podglądu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy Shoper.pl