Menu
Produkt dnia
Piórko wycieraczki Ford  Premium 1332303
Piórko wycieraczki Ford Premium 1332303
42,00 zł 34,15 zł
szt.
Filtr powietrza Ford Ranger oryginał 1449296
Filtr powietrza Ford Ranger oryginał 1449296
95,00 zł 77,24 zł
szt.
Filtr paliwa - wkład 2.0 TDCi - Ford 1802052
Filtr paliwa - wkład 2.0 TDCi - Ford 1802052
114,00 zł 92,68 zł
szt.
Płyn hamulcowy SUPER DOT 4 1 litr Ford 1776311
Płyn hamulcowy SUPER DOT 4 1 litr Ford 1776311
41,00 zł 33,33 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Transit-Tourneo Custom 2012-

Filtr oleju Duratorq - 2.0 / 2.2 / 2.4 / 3.2 TDCi - Ford 1717510

Filtr oleju Duratorq - 2.0 / 2.2 / 2.4 / 3.2 TDCi - Ford 1717510
Filtr oleju Duratorq - 2.0 / 2.2 / 2.4 / 3.2 TDCi - Ford 1717510

Focus 2.0 - C-Max 2.0 - Kuga 2.0 - Mondeo 2.0 , 2.2 - Galaxy 2.0 , 2.2 - S-Max 2.0 ,2.2 - Transit 2.2 , 2.4 , 3.2 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 33,00 zł (netto: 26,83 zł )
szt.

Filtr paliwa wkład Ford 2.0 TDCi (150,180 KM) 2171748

Filtr paliwa wkład Ford 2.0 TDCi (150,180 KM) 2171748
Filtr paliwa wkład Ford 2.0 TDCi (150,180 KM) 2171748

B-Max 2015-> * Fiesta 2015->* Focus 2014-> * C-Max /Grand 2015> * Kuga 2014>*  Galaxy 2015> * Mondeo 2015-> * S-Max 2015-> * Edge 2016-> * Transit / Tourneo Courier 2015-> * Transit / Tourneo Connect 2015->

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: do 24 godzin

Cena internetowa brutto: 64,00 zł (netto: 52,03 zł )
szt.
  • nowość

Filtr paliwa wkład zamiennik 2.0 TDCi (150,180 KM) 30-ECO040

Filtr paliwa wkład zamiennik 2.0 TDCi (150,180 KM) 30-ECO040
Filtr paliwa wkład zamiennik 2.0 TDCi (150,180 KM) 30-ECO040

B-Max 2015-> * Fiesta 2015->* Focus 2014-> * C-Max /Grand 2015> * Kuga 2014>*  Galaxy 2015> * Mondeo 2015-> * S-Max 2015-> * Edge 2016-> * Transit / Tourneo Courier 2015-> * Transit / Tourneo Connect 2015->

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: do 24 godzin

Cena internetowa brutto: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
szt.

Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931955,2361569

Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931955,2361569
Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931955,2361569

Oryginalny płyn do chłodnic Ford

czas eksploatacji 10 lat

kolor pomarańczowy

opakowanie 1 litr

stosować 1:1= –37°C

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: do 24 godzin

Cena internetowa brutto: 26,00 zł (netto: 21,14 zł )
szt.

Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450

Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450
Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450

Zastosowanie:

1-Likwiduje piski

2-Zabezpiecza powierzchnie metalowe

3-Poluzuje zardzewiałe części

4-Uwalnia zacinające się mechanizmy

5-Uruchamia wilgotne silniki

6-Oraz wiele innych zastosowań

Nie zawiera silikonu

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 28,50 zł (netto: 23,17 zł )
szt.

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N
Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N

Zastosowanie:

Fiesta od 21.07.2008-

Fiesta od 05.11.2012-

EcoSport od 07.10.2013

Focus HB od 03.12.2007-07.2011

C-Max/Grand C-Max od 23.08.2010-

C-Max/Grand C-Max od 13.04.2015-

Kuga od 25.02.2008-10.11.2012

S-Max od 06.03.2006-

S-Max od 25.05.2015-

Galaxy od 06.03.2006-

Galaxy od 05.05.2015-

Ranger od 26.09.2011-

Transit/Tourneo Courier od 07.04.2014-

Transit/Tourneo Custom od 09.2012-

Transit Conect od 30-09-2013-

Transit od 27.01.2014-

 

Uwaga: bez żarówki i oprawki (oprawka występuje tylko z wiązką przewodów )

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 18,00 zł (netto: 14,63 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl