Produkt dnia
Filtr powietrza Ford - 1.4 TDCi - 1672497
Filtr powietrza Ford - 1.4 TDCi - 1672497
38,00 zł 30,89 zł
szt.
Pasek wzdłużny Ford - 1.8 TDCi - FORD 1418182
Pasek wzdłużny Ford - 1.8 TDCi - FORD 1418182
79,50 zł 64,63 zł
szt.
Wycieraczki płaskie (flat blade) Mondeo V 2120703
Wycieraczki płaskie (flat blade) Mondeo V 2120703
118,00 zł 95,93 zł
szt.
Pasek wzdłużny - 2.0 TDCi - Ford 1471770
Pasek wzdłużny - 2.0 TDCi - Ford 1471770
99,90 zł 81,22 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Filtr oleju Duratorq - 2.0 / 2.2 / 2.4 / 3.2 TDCi - Ford 1717510

Magazyn:: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena internetowa brutto: 35,00 zł 35.00
Cena internetowa netto: 28,46 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zastosowanie:

Silniki 2.0 TDCi

Focus II od 08.04.2005-29.07.2011

Focus III od 03.01.2011-

Focus C-Max od 23.06.2006-15.01.2008

Focus Cabriolet od 17.07.2006-30.07.2010

C-Max II od 26.03.2007-15.04.2010

Kuga I od 25.02.2008-10.11.2012

Kuga II od 05.11.2012-

 

Silniki 2.0,2.2,2.4,3.2 TDCi 

Mondeo IV 2.0 TDCi od 07.09.2009-

Mondeo IV 2.2 TDCi od 12.2008-

S-Max/Galaxy 2.0 TDCi od 06.03.2006-

S-Max/Galaxy 2.2 TDCi od 17.09.2009-

Transit od 2006-

2.2 TDCi od 17.04.2006-

2.2 TDCi od 26.09.2011-

2.4 TDCi od 17.04.2006-

3.2 TDCi od 20.08.2007-

Transit/Tourneo Custom 2.2 RDCi od 03.09.2012-

 

 

Numer fabryczny: 3M5Q6744AA

1303476 FORD

1373069 FORD

1427824 FORD

Zamienniki innych producentów / produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl