Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Filtr oleju Duratorq - 2.0 / 2.2 / 2.4 / 3.2 TDCi - Ford 1717510

Magazyn:: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena internetowa brutto: 44,40 zł 44.40
Cena internetowa netto: 36,10 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zastosowanie:

Silniki 2.0 TDCi

Focus II od 08.04.2005-29.07.2011

Focus III od 03.01.2011-

Focus C-Max od 23.06.2006-15.01.2008

Focus Cabriolet od 17.07.2006-30.07.2010

C-Max II od 26.03.2007-15.04.2010

Kuga I od 25.02.2008-10.11.2012

Kuga II od 05.11.2012-

 

Silniki 2.0,2.2,2.4,3.2 TDCi 

Mondeo IV 2.0 TDCi od 07.09.2009-

Mondeo IV 2.2 TDCi od 12.2008-

S-Max/Galaxy 2.0 TDCi od 06.03.2006-

S-Max/Galaxy 2.2 TDCi od 17.09.2009-

Transit od 2006-

2.2 TDCi od 17.04.2006-

2.2 TDCi od 26.09.2011-

2.4 TDCi od 17.04.2006-

3.2 TDCi od 20.08.2007-

Transit/Tourneo Custom 2.2 RDCi od 03.09.2012-

 

indeks : 1717510 Ford 

Numer fabryczny: 3M5Q6744AA

zastepuje poprzenie indeksy: 1303476 FORD * 1373069 FORD * 1427824 FORD

Zamienniki innych producentów / produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl