Produkt dnia
Filtr powietrza Ford Ranger oryginał 1449296
Filtr powietrza Ford Ranger oryginał 1449296
85,00 zł 69,11 zł
szt.
Piórko wycieraczki tył Ford Motorcraft 2120109
Piórko wycieraczki tył Ford Motorcraft 2120109
42,00 zł 34,15 zł
szt.
Piórko wycieraczki Ford  Premium 1332303
Piórko wycieraczki Ford Premium 1332303
42,00 zł 34,15 zł
szt.
Rozrząd kompletny 1.25,1.4,1.6 FORD 2045356,1647144
Rozrząd kompletny 1.25,1.4,1.6 FORD 2045356,1647144
299,50 zł 243,50 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Piórko wycieraczki Ford 1332302

Magazyn:: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena internetowa brutto: 27,50 zł 27.50
Cena internetowa netto: 22,36 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Escort przód lewe i prawe od 08.90-09.2001
Orion przód lewe i prawe od 08.1990-09.2001
Maverick przód prawe od 06.1993-04.1998
Probe przód lewe i prawe od 03.1191-12.1992
Mondeo przód prawe od 01.1993-03.2007
Transit Connect przód prawe od.06.2002-
Scorpio przód lewe i prawe od 05.1985-06.1998
Sierra przód lewe i prawe od 08.1982-12.1992
Windstar przód prawe od 10.1994-


Długość: 500mm/20"  FORD Premium

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl