Produkt dnia
Żarówka halogenowa H7 standard OSRAM 64210
Żarówka halogenowa H7 standard OSRAM 64210
11,50 zł 9,35 zł
szt.
Pasek wzdłużny Ford - 1.8 TDCi - FORD 1418182
Pasek wzdłużny Ford - 1.8 TDCi - FORD 1418182
79,00 zł 64,23 zł
szt.
Olej przekładniowy 5l - WSS-M2C936-A -FEBI 39071
Olej przekładniowy 5l - WSS-M2C936-A -FEBI 39071
225,00 zł 182,93 zł
szt.
Pompa paliwa Ford 1211989
Pompa paliwa Ford 1211989
650,00 zł 528,46 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Ranger 2012-

Ranger 2012-

Filtr oleju - 1.0/1.6/1.8/2.0/2.3/2.5 benzyna - Ford 1751529

Filtr oleju - 1.0/1.6/1.8/2.0/2.3/2.5 benzyna - Ford 1751529
Filtr oleju - 1.0/1.6/1.8/2.0/2.3/2.5 benzyna - Ford 1751529

oryginalny filtr do silników: 1.0 (3 cyl.) 1.6 16v Duratec 1.8 / 2.0 / 2.3 16v DURATEC-HE 2.0 / 2.3 EcoBoost 2.5 DOHC 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 31,50 zł (netto: 25,61 zł )
szt.

Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931955,2361569

Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931955,2361569
Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931955,2361569

Oryginalny płyn do chłodnic Ford

czas eksploatacji 10 lat

kolor pomarańczowy

opakowanie 1 litr

stosować 1:1= –37°C

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: do 24 godzin

Cena internetowa brutto: 27,00 zł (netto: 21,95 zł )
szt.

Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450

Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450
Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450

Zastosowanie:

1-Likwiduje piski

2-Zabezpiecza powierzchnie metalowe

3-Poluzuje zardzewiałe części

4-Uwalnia zacinające się mechanizmy

5-Uruchamia wilgotne silniki

6-Oraz wiele innych zastosowań

Nie zawiera silikonu

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 28,50 zł (netto: 23,17 zł )
szt.

Płyn hamulcowy DOT 4 1 litr 95002200

Płyn hamulcowy  DOT 4 1 litr 95002200
Płyn hamulcowy DOT 4 1 litr 95002200

Płyn hamulcowy TEXTAR 1 litr DOT 4

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 22,00 zł (netto: 17,89 zł )
szt.

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N
Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N

Zastosowanie:

Fiesta od 21.07.2008-

Fiesta od 05.11.2012-

EcoSport od 07.10.2013

Focus HB od 03.12.2007-07.2011

C-Max/Grand C-Max od 23.08.2010-

C-Max/Grand C-Max od 13.04.2015-

Kuga od 25.02.2008-10.11.2012

S-Max od 06.03.2006-

S-Max od 25.05.2015-

Galaxy od 06.03.2006-

Galaxy od 05.05.2015-

Ranger od 26.09.2011-

Transit/Tourneo Courier od 07.04.2014-

Transit/Tourneo Custom od 09.2012-

Transit Conect od 30-09-2013-

Transit od 27.01.2014-

 

Uwaga: bez żarówki i oprawki (oprawka występuje tylko z wiązką przewodów )

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 18,00 zł (netto: 14,63 zł )
szt.

Płyn hamulcowy DOT4 LV High Performance 0,25 litr Ford 1847945

Płyn hamulcowy DOT4 LV High Performance 0,25 litr Ford 1847945
Płyn hamulcowy DOT4 LV High Performance 0,25 litr Ford 1847945

Płyn hamulcowy Forda DOT-4 LV High Performance stosowany do pojazdów z ABS , również do hydraulicznych układów sterowania sprzęgłem specyfikacja WSS-M6C65-A2

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: do 24 godzin

Cena internetowa brutto: 19,50 zł (netto: 15,85 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl