Modele Forda

Producenci

Zaloguj się FORD

 

 

Sklep z częściami samochodowymi do wszystkich marek

Ranger 2012-

Ranger 2012-

Ranger 2011-

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena internetowa brutto
Płyn hamulcowy SUPER DOT 4 1 litr Ford 1776311
Cena internetowa brutto: 42,00 zł
szt.
Płyn hamulcowy SUPER DOT 4 1 litr Ford 1776311
FORD
Kod: 1776311
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

Stosowany do samochodów z układem ABS !

Specyfikacja WSS-M6C57-A2

Pojemność: 1l Temperatura wrzenia 180° C (margines bezpieczeństwa 200° C) Do wszystkich samochodów wymagających płynu hamulcowego według FMVSS 116 DOT3 LUB DOT 4 oraz SEA J1703

Nie mieszać z innymi płynami DOT-3 i DOT-4

Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931955,2361569
Cena internetowa brutto: 20,00 zł 24,00 zł
szt.
Płyn do chłodnic Super Plus Premium Ford 1931955,2361569
FORD
Kod: 2361569
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

Oryginalny płyn do chłodnic Ford

czas eksploatacji 10 lat

kolor pomarańczowy

opakowanie 1 litr

stosować 1:1= –37°C

 

  • promocja
Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450
Cena internetowa brutto: 28,50 zł
szt.
Preparat WD-40 450 ml z aplikatorem 01-450
-
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

1-Likwiduje piski

2-Zabezpiecza powierzchnie metalowe

3-Poluzuje zardzewiałe części

4-Uwalnia zacinające się mechanizmy

5-Uruchamia wilgotne silniki

6-Oraz wiele innych zastosowań

Nie zawiera silikonu

 

Płyn hamulcowy DOT 4 1 litr 95002200
Cena internetowa brutto: 22,00 zł
szt.
Płyn hamulcowy  DOT 4 1 litr 95002200
TEXTAR
Kod: 95002200
Magazyn:
Dostępny

Płyn hamulcowy TEXTAR 1 litr DOT 4

 

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 1423046N
Cena internetowa brutto: 18,00 zł
szt.
Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 1423046N
-
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Fiesta od 21.07.2008-

Fiesta od 05.11.2012-

EcoSport od 07.10.2013

Focus HB od 03.12.2007-07.2011

C-Max/Grand C-Max od 23.08.2010-

C-Max/Grand C-Max od 13.04.2015-

Kuga od 25.02.2008-10.11.2012

S-Max od 06.03.2006-

S-Max od 25.05.2015-

Galaxy od 06.03.2006-

Galaxy od 05.05.2015-

Ranger od 26.09.2011-

Transit/Tourneo Courier od 07.04.2014-

Transit/Tourneo Custom od 09.2012-

Transit Conect od 30-09-2013-

Transit od 27.01.2014-

 

Uwaga: bez żarówki i oprawki (oprawka występuje tylko z wiązką przewodów )

 

Płyn hamulcowy DOT4 LV HIGH PEFORMANCE 1 litr Ford 1847947
Cena internetowa brutto: 49,90 zł
szt.
Płyn hamulcowy DOT4 LV HIGH PEFORMANCE 1 litr Ford 1847947
FORD
Kod: 1847947
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

Oryginalny płyn hamulcowy FORD

Opakowanie 1L Specyfikacja FORDA WSS-M6C65-A2

Najnowszy płyn hamulcowy wprowadzony do programu serwisowego od 2014 roku

Zalecane stosowanie dla najnowszych modeli oraz wstecznie dla wyprodukowanych po 2007 roku. 

Stosować zgodnie z Instrukcją Obsługi Pojazdu
 
Okres eksploatacji płynu wynosi 2 lata.

indeks: 1847947 FORD

1747692 FORD

Nr fabryczny: BU7J-M6C65-C1A  ,  BU7J-M6C65-C1B 

Oryginalny produkt - FORD dla pewności czy produkt pasuje do Państwa samochodu - prosimy o wysłanie numeru VIN w zapytaniu o produkt. 

Filtr oleju Ford Ranger 1449182
Cena internetowa brutto: 46,00 zł
szt.
Filtr oleju Ford Ranger 1449182
FORD
Kod: 1449182
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

Ranger 2.5, 3.0 TDCI od 02.2006 do 31.10.2012

Numer fabryczny: 6M34-6731-AA

Olej 5W30 5W-30 1L Formula-F Ford 155D4B
Cena internetowa brutto: 24,50 zł
szt.
Olej 5W30 5W-30 1L Formula-F Ford 155D4B
FORD
Kod: 155D4B
Magazyn:
Dostępny
  Specyfikacja Produktu:
Opakowanie 1L
Lepkość 5W-30
Spełnia normy ACEA A5/B5
Silniki diesla TAK
Silniki benzynowe TAK
Olej 5W30 5W-30 5L Formula-F Ford 155D3A
Cena internetowa brutto: 104,50 zł
szt.
Olej 5W30 5W-30 5L Formula-F Ford 155D3A
FORD
Kod: 155D3A
Magazyn:
Dostępny
  Specyfikacja Produktu:
Opakowanie 5L
Lepkość 5W-30
Spełnia normy ACEA A5/B5
Silniki diesla TAK
Silniki benzynowe TAK
Środek do usuwania owadów Ford 1713172
Cena internetowa brutto: 37,00 zł
szt.
Środek do usuwania owadów Ford 1713172
FORD
Kod: 1713172
Magazyn:
Dostępny

Wszystkie modele Forda

Szybki kontakt

serwis*części*ford

*Młodzieńcza 6a*

     czynne poniedziałek-piątek 8-18

  soboty pracujące od 9-14

 

22 679 90 31

604 807 807

sklep@ewcar.pl

   serwis@ewcar.pl

41158986

8149440 

 





Sklep jest w trybie podglądu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy Shoper.pl