Zaloguj się FORD

                UWAGA ! Ceny obowiązują tylko przy zakupie przez sklep internetowy.

Serwis niezależny FORD height=
Mechanika pojazdowa Ford
Części - Ford
ul. Młodzieńcza 6a

Polecane produkty

Tuleja belki tylnej tylna i przednia 2 sztuki MC4680
Cena internetowa brutto: 50,00 zł
kpl.
Tuleja belki tylnej tylna i przednia 2 sztuki MC4680
MC
Kod: MC4680
Magazyn:
Dostępny

Mondeo III 10.2000 - 03.2007

hatchback 5 drzwi, sedan 4 drzwi (bez kombi)

cena za 1 komplet = 2 sztuki na jedną stronę

na samochód zamawiamy 2 kpl. 

 

 

Zimering wału korbowego tył 2.0 TDCI 81-36556-00
Cena internetowa brutto: 50,50 zł
szt.
Zimering wału korbowego tył 2.0 TDCI 81-36556-00
VICTOR REINZ
Kod: 81-36556-00
Magazyn:
Dostępny

Uszczelniacz wału korbowego tył

od strony koła zamachowego silnika

Pasuje do :

silniki Duratorq 2.0 TDCI (136KM, 140KM, 160 KM)

Tuleja wahacza tylnego poprzecznego górnego TRW JBU636
Cena internetowa brutto: 25,00 zł
szt.
Tuleja wahacza tylnego poprzecznego górnego TRW JBU636
TRW
Kod: JBU636
Magazyn:
Dostępny
Wysyłka w
do 24 godzin

ZASTOSOWANIE:

Focus od 1998 do 2005

Focus II od 2004 do 2011

Focus C-Max od 2003 do 2007

C-Max II od 2007 do 2010

Nadwozie: hatchback, sedan, kombi

Przeznaczenie: wahacz tylny, górny (tzw. półksiężyc)

2.2 TDCI zestaw rozrządu a pompą wody DAYCO KTBWP7150
Cena internetowa brutto: 368,00 zł
szt.
2.2 TDCI zestaw rozrządu a pompą wody DAYCO KTBWP7150
DAYCO
Kod: KTBWP7150
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Zestawy rozrządu z pompą wody.

 

Silniki Diesel: 2.2 DURATORQ TDCI (175,200 KM)

Ford Mondeo Mk4 od 03.03.2008 do 22.12.2014

Ford S-Max od 03.03.2008 do 08.04.2015

Ford Galaxy III od 03.03.2008 do 08.04.2015

 

Zestawu składa się z

paska rozrządu

napinacza

koła pośredniego

pompy wody z uszczelką i śrubami

śrubami montażowymi do rozrządu

 nr:KTBWP7150

 

Zamienniki:

1855734 FORD 

Łożysko podpory półosi prawej Ford 1094821
Cena internetowa brutto: 579,00 zł
szt.
Łożysko podpory półosi prawej Ford 1094821
FORD
Kod: 1094821
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

Fiesta 08.1995 - 01.2002 półoś prawa

Galaxy 1995- półoś prawa

Mondeo od 1993-2000 półoś prawa (bez skrzyni automat)

Mondeo 2.5 V6 24V, ST220 11.2000-

Łożysko w obudowie

średnica 30mm

wewnętrzna

Numer fabryczny: 96BG3C083E1A

ZAMIENNIKI:

1094821 FORD

F14876 Febi

PPM01

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 1423046N
Cena internetowa brutto: 18,00 zł
szt.
Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 1423046N
-
Magazyn:
Dostępny

Zastosowanie:

Fiesta od 21.07.2008-

Fiesta od 05.11.2012-

EcoSport od 07.10.2013

Focus HB od 03.12.2007-07.2011

C-Max/Grand C-Max od 23.08.2010-

C-Max/Grand C-Max od 13.04.2015-

Kuga od 25.02.2008-10.11.2012

S-Max od 06.03.2006-

S-Max od 25.05.2015-

Galaxy od 06.03.2006-

Galaxy od 05.05.2015-

Ranger od 26.09.2011-

Transit/Tourneo Courier od 07.04.2014-

Transit/Tourneo Custom od 09.2012-

Transit Conect od 30-09-2013-

Transit od 27.01.2014-

 

Uwaga: bez żarówki i oprawki (oprawka występuje tylko z wiązką przewodów )

 

Filtr kabiny - z węglem aktywnym - GERMANY 1 566 997 DE
Cena internetowa brutto: 39,50 zł
szt.
Filtr kabiny - z węglem aktywnym - GERMANY 1 566 997 DE
GERMANY
Kod: 1 566 997 DE
Magazyn:
Dostępny

Fiesta od 07.2008-

Filtr kabiny z węglem aktywnym

Piasta koła tył z łożyskiem SKF VKBA3576
Cena internetowa brutto: 445,00 zł
szt.
Piasta koła tył z łożyskiem SKF VKBA3576
SKF
Kod: VKBA3576
Magazyn:
Dostępny

Mondeo III od 10.2000 - 03.2007

Tuleja belki tylnej przednia Ford 1404976
Cena internetowa brutto: 82,00 zł
szt.
Tuleja belki tylnej przednia Ford 1404976
FORD
Kod: 1404976
Magazyn:
Dostępny

Mondeo III 10.2000 - 03.2007

hatchback 5 drzwi, sedan 4 drzwi (bez kombi)

Uszczelka pokrywy zaworów VICTOR REINZ 71-34333-00
Cena internetowa brutto: 52,00 zł
szt.
Uszczelka pokrywy zaworów VICTOR REINZ 71-34333-00
VICTOR REINZ
Kod: 71-34333-00
Magazyn:
Dostępny

ZASTOSOWANIE:

Cougar 2.0 16v ZH-E od 04.1999 -

Focus 1.8, 2.0 16v ZH-E od 04.1999 -

Mondeo 1.6, 1.8, 2.0 16v ZH-E od 04.1999 - 10.2000

Transit Connect 1.8 16v ZH-E od 05.2002 -

NR FABRYCZNY: XS7G6584AC

uszczelka gumowa

Szybki kontakt

serwis*części*ford

*Młodzieńcza 6a*

     czynne poniedziałek-piątek 8-18

  soboty pracujące od 9-14

 

22 679 90 31

604 807 807

sklep@ewcar.pl

   serwis@ewcar.pl

41158986

8149440 

 





Sklep z częściami samochodowymi do wszystkich marek

Sklep jest w trybie podglądu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy Shoper.pl