Menu
Produkt dnia
Ford-Castrol Magnatec Professional D 0w30 A5 5L
Ford-Castrol Magnatec Professional D 0w30 A5 5L
159,00 zł 129,27 zł
szt.
Filtr powietrza Ford 1729860 , 1803059
Filtr powietrza Ford 1729860 , 1803059
62,00 zł 50,41 zł
szt.
Piórko wycieraczki tył Ford Motorcraft 2120109
Piórko wycieraczki tył Ford Motorcraft 2120109
42,00 zł 34,15 zł
szt.
Płyn hamulcowy SUPER DOT 4 1 litr Ford 1776311
Płyn hamulcowy SUPER DOT 4 1 litr Ford 1776311
41,00 zł 33,33 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena internetowa brutto
  • od
    do
Nowość
Promocja

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N

Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N
Lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 5105886N

Zastosowanie:

Fiesta od 21.07.2008-

Fiesta od 05.11.2012-

EcoSport od 07.10.2013

Focus HB od 03.12.2007-07.2011

C-Max/Grand C-Max od 23.08.2010-

C-Max/Grand C-Max od 13.04.2015-

Kuga od 25.02.2008-10.11.2012

S-Max od 06.03.2006-

S-Max od 25.05.2015-

Galaxy od 06.03.2006-

Galaxy od 05.05.2015-

Ranger od 26.09.2011-

Transit/Tourneo Courier od 07.04.2014-

Transit/Tourneo Custom od 09.2012-

Transit Conect od 30-09-2013-

Transit od 27.01.2014-

 

Uwaga: bez żarówki i oprawki (oprawka występuje tylko z wiązką przewodów )

 

Magazyn:: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena internetowa brutto: 18,00 zł (netto: 14,63 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl